logo 1 - طراحی داخلی باشگاه

پشتیبانی تلگرام : dpls_support@

طراحی داخلی باشگاه

دسته بندی :نمونه کارهای معماری 20 مرداد 1394 مهران حسن زاده 1646
vc - طراحی داخلی باشگاه

طراحی باشگاه ورزشی شامل . سالن بدنسازی ، سونا ، جکوزی و اتاق ماساژ

طراحی و سه بعدی : مهران حسن زاده

photo ۲۰۱۷ ۰۸ ۲۹ ۱۹ ۵۹ ۰۸ 1 - طراحی داخلی باشگاه photo ۲۰۱۷ ۰۸ ۲۹ ۱۹ ۵۹ ۱۱ 1 - طراحی داخلی باشگاه photo ۲۰۱۷ ۰۸ ۲۹ ۱۹ ۵۹ ۱۴ 1 - طراحی داخلی باشگاه photo 2017 08 29 20 01 40 1 - طراحی داخلی باشگاه

طراحی و سه بعدی : مهران حسن زاده

تاثیر طراحی یک فضا بر ذهن

معماری بزرگترین سند نانوشته تاریخ است و ما امروز برگی تازه از این سند را در مکانی می‌نگاریم که شاید سال‌ها پیش بیابانی بر سر راه کاروان‌ها بوده و اکنون به شهری بزرگ و متراکم تبدیل‌شده است. شهرهایی که قبلاً حتی به چشم هم نمی‌آمدند اکنون در رقابت با دیگر شهرهای بزرگ‌ هستند؛ سنگاپور در رقابت با پکن ، پکن با فرانکفورت و …. هیچ‌کس تصور نمی‌کرد که امروز به‌جای ملت‌ها، شهرها باهم در رقابت باشند.

دنیل لیبسکند، معماری است که با روح و قلب مردم سروکار دارد. وی مدیر پروژه‌ای با نام “معماری و احساس” است.

بیشتر مردم، حتی افراد باهوش توجه چندانی به معماری ندارند و آن را به فرد دیگری واگذار میکنند. اما برای من مهم‌تر از معماری وجود ندارد. معماری فقط خشت روی خشت گذاشتن نیست بلکه معماری جهان فرد را می‌سازد و مشی فکری و روحی او را تعیین می‌کند.

مسلماً اگر محل زندگی شخص نامناسب باشد بر ذهن و روح او اثرگذار است.چند لحظه تصور کنید : در محیطی تاریک که جز یک دیوار چیزی ندارد زندگی می‌کنید نه پنجره‌ای نه قاب عکسی و نه …خب مشخصاً حس زندانی بودن به شما دست می‌دهد و این موضوع سلامت ذهن شما را به خطر می‌اندازد.

هرچه سبک معماری به طبیعت نزدیک‌تر باشد شور زندگی آن بیشتر است.اما هر ساختمانی که انسان را به وجد می‌آورد مطمئناً حاصل شور و دلی است که معمار برای آن پروژه صرف کرده است.مسئله این نیست که ساختمان به ما حس خوبی می‌دهد یا خیر. مسئله انگیزه و حرکت است .مسئله این است که چقدر خودمان را با محیط اطرافمان یکی میدانیم؟! مسئله قدرت و علاقه‌ای است که حس می‌کنید و خب این موضوع سطحی نیست.

مهران حسن زاده

مهران هستم ! کارشناس ارشد معماری از دانشگاه کوثر قزوین ، حدود 9 ساله که به صورت حرفه ای در حوزه طراحی معماری و گرافیک فعالیت دارم ، این وبسایت رو با گرایش "گرافیک معماری" راه اندازی کردم. تهیه کننده و گوینده ی مستند شکوه معماری هستم و علاقمند به تمام هنرهای جهان! من معتقدم که تک به تک ما دارای یک استعداد منحصر به فرد هستیم و اگر در خودمون پیداش کنیم، میتونیم یک دنیا رو تغییر بدیم! حتی در سخت ترین شرایط ...

حتما ببینید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: