logo 1 - دانلود رایگان پروژه ی خانه معمار با رویکرد آینده

دانلود رایگان پروژه ی خانه معمار با رویکرد آینده

خانه معمار با رویکرد آینده

دانلود رایگان پروژه ی خانه معمار – هر انسانی از ابتدای روز که چشم باز می کند ، در تمام طول شبانه روز با معماری مواجه می شود و با آن زندگی می کند.
صبح که چشم باز می کند معماری داخلی فضا و محیط اطراف را می بیند ( سقف، دیوار، در و….)  از محل سکونت خود که بیرون می آید با نمای شهری ، خانه ها ، فضاسازی های معماری روبرو می شود و هرکجا که برود معماری در آن دخالت دارد.

خانه معمار با رویکرد آینده - دانلود رایگان پروژه ی خانه معمار با رویکرد آینده

تاثیر یک معمار بر زندگی افراد 

دانلود رایگان پروژه ی خانه معمار – بنابراین یک معمار می تواند در زندگی افراد تأثیر بسزایی داشته باشد و می تواند فضاهایی را خلق کند که انسان را تحت تأثیر قرار دهد.
یک معمار مسئولیت فراوانی دارد ، باید مسائل روز را مطالعه کند و راه حلهایی پیشنهاد دهد و موقعیت محیط اطرافش را به زبان معماری تفسیر کند.

معماری در یک کار جمعی همه کارگران خلاق از صنعت گر ساده تا هنرمندان متعالی را وحدت می بخشد بدین دلیل بنیادهای آموزش جمعی باید به اندازه کافی گسترده باشند تا گسترش هر نوع استعدادی را اجازه دهند.

پیشرفت های معماری

دانلود رایگان پروژه ی خانه معمار – پیشرفتهای معماری زمانی در جامعه ای دوام می یابد که ضمن حفظ هویت های خود ساختار تفکرات بشری در هر جامعه را به بهترین نحو ممکن سازماندهی کند و در عین حال خود را در چهارچوب اصول حاکم بر آن جامعه منطبق کند.

تا حوالی سالهای ۱۳۰۰ تا ۱۳۲۰ ، صاحب معماری بودیم و جلوه های تازه ای از معماری مدرن را تجربه می کردیم . در همه اعصار تاریخ گذشته نیز از همه جهان کسب فیض می کردیم، بی تعصب و همچنان هنرمندانه می ماندیم.

 

پروژه ای که آماده کردیم یک نمونه کاملی از پروژه ی خانه معمار یا به عبارتی خانه ای که برای زندگی یک معمار بهینه سازی و طراحی شده با رویکرد آینده می باشد و می تواند برای دانشجویان و معماران عزیز مفید واقع شود

خانه معمار - دانلود رایگان پروژه ی خانه معمار با رویکرد آینده

مشخصات پروژه

نوع پروژه : معماری

سطح طراحی : متوسط

مدارک همراه : پلان ها / برش / نما

شیت لایه باز : ندارد

فرمت فایلها : DWG (اتوکد) RVT (رویت)

مهران حسن زاده

مهران هستم ! کارشناس ارشد معماری از دانشگاه کوثر قزوین ، حدود 9 ساله که به صورت حرفه ای در حوزه طراحی معماری و گرافیک فعالیت دارم ، این وبسایت رو با گرایش "گرافیک معماری" راه اندازی کردم. تهیه کننده و گوینده ی مستند شکوه معماری هستم و علاقمند به تمام هنرهای جهان! من معتقدم که تک به تک ما دارای یک استعداد منحصر به فرد هستیم و اگر در خودمون پیداش کنیم، میتونیم یک دنیا رو تغییر بدیم! حتی در سخت ترین شرایط ...

حتما ببینید :

 1. Tabasom گفته؛
  ۲۱:۵۳ ۱۴۰۱/۰۳/۲۳

  سلام خسته نباشید. ممنون از سایت خوبتون و پرو ژه هایی که رایگان در اختیار ما گذاشتید.
  فقط من نمیتونم این پروژه رو دانلود کنم و لینک ارور میده .

 2. Amin گفته؛
  ۱۶:۳۳ ۱۴۰۱/۰۳/۲۴

  میشه لینک دانلود رو چک کنید .برای من هنگام دالود ارور میده

 3. Tabasom گفته؛
  ۱۵:۱۹ ۱۴۰۱/۰۳/۲۷

  لینک دانلود کار نمیکنه. میشه چک کنید من خیلی به این پروژه نیاز دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: