کاملترین آرشیو شیت لایه باز معماری فتوشاپ با استانداردهای چاپ با کیفیت بالا :

این تمامی این شیت ها توسط : مهران حسن زاده (مدیریت سایت) طراحی شده است و توسط تیم دیزاین پلاس پشتیبانی میشود.

نیاز به طراحی شیت اختصاصی دارید؟ با ما در واتساپ در تماس باشید: ۰۹۹۰۰۰۸۱۰۰۹

ما برای شما حرفه ای ترین شیت ها را طراحی میکنیم.

نیاز به طراحی شیت اختصاصی دارید؟ با ما در واتساپ در تماس باشید: ۰۹۹۰۰۰۸۱۰۰۹

ما برای شما حرفه ای ترین شیت ها را طراحی میکنیم.

در شیت بندی نکات متعددی مؤثر خواهند بود .

دانلود شیت لایه باز – لیکن اولین تأثیر مربوط به ذوق و سلیقه خود شخص بوده و سپس مواردی که در دروس مبانی و مقدمات طراحی آموخته ، خواهد توانست به او در بیان درست طرح و ایده و کانسپت طراحی شده کمک کند. این موارد می تواند شامل موارد زیر باشد :

۱) اولین تأثیر مربوط به ذوق و سلیقه خود شخص بوده و سپس مواردی که در دروس مبانی و مقدمات طراحی آموخته ، خواهد توانست به او در بیان درست طرح و ایده و کانسپت طراحی شده کمک کند.
۲) تعادل بصری در شیت ایجاد کنید .
۳) بصورت آگاهانه شیت را سنگین کنید .
۴) استفاده از فیگوری که خیلی پرداخت شده است بنا را تحت الشعاع قرار میدهد و هدف اصلی نشان دادن خود بناست و نباید عناصری دیگر، بیشتر از خود بنا به چشم بیاید .

خطوط شیت

۵) خطوط را به طور مناسب انتخاب کنید . طوری که در هماهنگی کامل باهم باشند . البته بعضی وقتها ممکن است که برای تاکید برعنصری نسبت به سایر عنصرها خطوط متفاوتی را به کار ببرید . مثلاً در ترسیم کوه خطوط شکسته استفاده کنید ؛ در حالی که بقیه جاها خطوط منحنی انتخاب شده باشد.
۶) توجه داشته باشید که کنترل انرژیهای بصری  شیت اصلی اساسی و مهم است و برای جلوگیری از فرار دید بیننده اهمیت حیاتی دارد .
۷) تقسیم بندی مطالب ؛ می بایست به گونه ای باشد که موضوعات اصلی با تأکید بیشتری نمایانده شود . برای اینکار باید نقاطی از کادر را انتخاب کنید که انرژی بصری بیشتری دارند و مطلب اصلی شیت را در این نقاط بگذارید .
۸) عناصر محیطی مناسبی ؛ مانند : درخت ، سنگ ، کوه ، آب و … را با ابعاد مناسب و در پلان اول قرار دهید . دانلود شیت لایه باز