قوانین و مقررات سایت دیزاین پلاس

1- فروشندگان موظفند اطلاعات دقیق هنگام ثبت نام ثبت کنند و نام کاربری و رمز عبور خود را حفظ کنند زیرا مسئولیت هرگونه درخواست تسویه حساب از سمت شما و اطلاعات واریز اشتباه برعهده ی خود شماست
۲- فروشندگانی که در شبکه های اجتماعی اقدام به تبلیغات می کنند وظیفه دارند قوانین مربوط به گروه ها و کانال ها را رعایت نمایند و از هرگونه تبلیغات خارج از قوانین و تبلیغات غیرواقعی ، جدا خودداری کنند ، در صورت مشاهده و گزارش هر گونه تخلف حساب فروشنده مسدود خواهد شد و دیزاین پلاس در برابر تبلیغات خارج از قوانین هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.
۳- استفاده از هر گونه ربات هک و بازدید و دستکاری ارقام ممنوع بوده و در صورت مشاهده برخورد خواهد شد
۴- حداقل مبلغ تسویه برای فروشندگان درحال حاضر ۱۰ هزار تومان می باشد.

قوانین و مقررات سایت دیزاین پلاس

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت دیزاین پلاس را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.

عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

بند ۱
افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.

تبصره ۱
کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

تبصره ۲
کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره ۳
عضویت در سایت دیزاین پلاس رایگان است.

بند ۲
فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:

قسمت اول: بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت و ثبت خرید

قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین به‌صورت آنلاین توسط خریدار یا تحویل در محل

قسمت سوم: ارسال رسید کالا و خدمات یا لینک دانلود خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر توسط دیزاین پلاس

قسمت چهارم: ارسال کالا توسط دیزاین پلاس با پیک یا پست

تبصره ۱
چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، مدیریت حق دارد سفارش را باطل کند.

بند ۳
حق امتیاز کلیه کالاهای این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب کالاها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

بند ۴
شرکت اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:
– مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی کالا
– تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.
– مدت زمان اعتبار پیشنهادهای ارائه شده

بند ۵
اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از دیزاین پلاس به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

بند ۶
کاربر نباید در سایت اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را از دست می‌دهد.